17 Agustos 2018 Cuma

Fendoğlu: 2019 'Dünya Kayısı Sempozyumu Malatya'da yapılacak Barguzu Caddesi Düzenleniyor Başkan Polat Hayvan Pazarı’nda incelemelerde bulundu Keskin; Sürücüler frene değil, kurallara güvensin Çakır :Türkiye büyümeye devam edecek “Mutlu ve Huzurlu Bir Bayram Temenni Ediyorum” Av.Demirci: Malatya Baro Başkanlığı’na adayım Fırat Edaş’ta 9 Günlük Bayram Tatili İçin Hazırlıklar Tamam Mete ve Melih Erkekliğe ilk adımını attılar Çevre Konusunda Vatandaşlar Bilinçlendiriliyor
Milli Beka Hareketi Malatya İl Başkanlığına İbrahim Aygün atandı.

Murat ŞAHİN’in Genel Başkanlığında kurulan Milli Beka Hareketi Malatya İl Başkanlığına İbrahim Aygün atandı.

11.8.2018 06:18:17   

 

Miili Yüreklerin, Milli Bedenlerin , Milli Kalplerin Birleştiği “Milli Beka Hareketi “yurt çapında teşkilanma çalışmalarını tamamladı. Bir çok vatanseverin gönül verdiği , yürekten desteklediği milli Beka Hareketi , kaybolmaya yüz tutmuş gelenek ve göreneklerimizin hayata geçirilmesi, değerlerimizin yeni nesile aktarılması konusunda yoğun proğramlar planladı.

Milli Beka Hareketi Malatya İl Başkanlığına atanan İbrahim Aygün, dernek amaçları doğrultusunda yurt içinde ve yurt dışında seminerler, konferanslar, toplantılar, kongreler ve çeşitli aktiviteler düzenlemek suretiyle Türk ve İslam Medeniyetleri arasında köprü kurarak,geçmişten günümüze sosyal ve kültürel yapısı ile birlikte, öneminin irdelenmesi, tanıtılması, ulusal ve uluslararası farkındalık oluşturmak ,demokratik toplum olmanın gereklerine uygun çalışmalar organize etmek, beşeriyatın her kademesine ulaşarak eğitim, öğretim ve öğrenimle ilgili kazanımların sağlanması amacıyla gerekli her türlü ihtiyacın temin edilmesine katkı sağlamak için milli Beka Hareketinin kurulduğunu belirterek  “Vira Bismillah, Ya Allah! Cesaretle, Onurla, Asaletle, Şerefle; Hakikat ekseninde, Devlet-i Ebed Müddet şuurunda, Birlik ve beraberlik ruhu ile güzel ve büyük işlere imza atmak, İlahi kelimetullah yolunda Türk-İslam-Ülküsü çerçevesinde milletimize hizmet etmeyi tek gaye edinip; La süpürgesi ile o yolları süpürüp, illallah sarayına ulaşmak adına, ülkemizin her yerinde ve her mecrasında büyük dava insanlarının mübarek izlerini takip ederek bu minvalde teşkilatlanarak, Aziz Devletimizi ve Necip milletimizi hedef alan tüm sinsi/kahpe yapılanmaların, çapsız hainlerin, alçak zalimlerin ve onların basiretsiz yardakçılarının inadına geliyoruz…

Ortak mirasımız olan  Türk ve İslam Medeniyetinin tarihi, kültürel ve manevi mirasına sahip çıkarak özgün niteliği ile gelecek nesillere ulaşmasını sağlamak için gerekli bütün çalışmaları yapıp, basın yayın aracılığıyla kamuoyu ile paylaşmak için çalışmalarımıza başlayacağız. Yurt çapında bütün il ve ilçe başkanlarımızla birlikte organize bir şekilde kendi milli değerlerimizi gelecek nesillere taşımak için ne gerekiyorsa yapılacaktır. Bizim kendi kültürümüz çalışmayı, üretmeyi gerektirir. Uluslar arası arenada da varlığımızı yine milli değerlerimizle devam ettireceğiz. “ Dedi.

İbrahim Aygün Doğu Anadolu Bölge Başkanı Olarak Atandı

Kısa bir süre önce Milli Beka Hareketi Malatya İl Başkanlığına atanan İbrahim Aygün , Doğu Anadolu Bölge Başkanlığına da atandı.

Başarılı İl Başkanı devletin milli olan her alanında devletin bekası için çalışmalarına hız vererek devam edeceğini ifade etti. Malatya’nın ülke bazında önemine de değinen Aygün , Doğu Anadolu’nun güney cephesini oluşturan Malatya’nın , Doğu ile Batının arasında önemli bir köprü vazifesi gördüğünü , her alanda başarılı bir geçmişi olduğunu ve bu başarıyı devam ettirmek için teşkilat olarak üzerlerine düşen vazifeyi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Milli Beka Hareketi yurt çapındaki yapılanma çalışmalarını tamamlarken ,aynı zamanda da il ve bölge bazında hizmetlerini ve faaliyetlerini sürdürüyor. Milli Beka  Hareketi Malatya İl Başkanı İbrahim Aygün de Doğu Anadolu Bölge Başkanı olarak atandı. Bu atamayla birlikte bölge bazındaki çalışmalar daha yakın takibe alınarak, iller bazında sıcak ilişkilerin  kurulması ve faaliyetlerdeki yardımlaşma hız kazanacaktır.

Milli Beka Hareketi Malatya İl Başkanlığına bağlı iller :  Ağrı , Ardahan, Bitlis, Erzincan, Erzurum, Hakkari,  Iğdır, Kars, Tunceli, Van ve Şırnak.


     Yazdır Paylaş:
Yorumunuz
Adınız Soyadınız:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. IP adresiniz güvenliğiniz için kayıt edilmektedir.
Yazarlarımız


KENDİMİ ÇOK SEVİYORUM!!!

REMZİ HAYTA
  REMZİ HAYTA
  VAHAP GÜNER
  Prof. Dr. MUSTAFA TALAS
  NURETTİN KONAKLI
  CUMALİ DUMAN
  AYŞEGÜL ÇOŞKUN
  ENVER KALAYCIOĞLU
  Arş. Gör. MURAT BUĞRA TAHTALI

Anket

Aktif Anket Bulunamadı
Gazeteler
Hiç Röportaj Yok

Röportajlar
Benler cilt kanserinin habercisi demek

Çok Okunanlar
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, 2014'de Çin'in Shenyang kentinde düzenlenen 'Dünya K
Fendoğlu: 2019 'Dünya Kayısı S
Barguzu Caddesi Düzenleniyor
Çakır :Türkiye büyümeye devam
Başkan Polat Hayvan Pazarı’nd
Keskin; Sürücüler frene değil,
“Mutlu ve Huzurlu Bir Bayram T
Av.Demirci: Malatya Baro Başka
Fırat Edaş’ta 9 Günlük Bayram
Mete ve Melih Erkekliğe ilk ad
Çevre Konusunda Vatandaşlar Bi
Flaş Haber - Tüm Hakları Saklıdır © 2008-2011
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.